متراژ مورد نیاز پارکت چگونه محاسبه می شود؟

برای اعلام متراژ حدودی پارکت  می توانیم15- 10 متر از متراژ  کل مدنظر را کسر کرده و متراژ باقیمانده را متراژ تقریبی پارکت مورد نیاز در نظر بگیریم.
توجه : همیشه در نظر داشته باشید که متراژ پارکت مورد نیاز در نهایت توسط کارشناس اندازه گیری و نصب می‌تواند به درستی محاسبه و اعلام گردد

آیا محصولات پارکت خانه رادز  ضد آب و ضد رطوبت است ؟

محصولات pvc  با توجه به ماهیتی که دارند به نسبت محصولات پارکت  لمینت که ماهیت چوبی دارند بیشتر پذیرای آب هستند. محصولات پارکت لمینت ضد آب نیستند چرا ماهیت چوب و آب هیچ گاه سازگار نمی شوند اما محصولات  ضد آب هم در خانه پارکت رادز به فروش می رسد که جهت معرفی این محصولات می توانید به فروشگاه مرکزی مراجعه فرمایید.

آیا محصولی دارید که برای محیط‌هایی مانند آشپزخانه مناسب باشد؟

بله ، کفپوش های pvc   رادز برای محیط‌ هایی که بیشتر در معرض آب هستند گزینه مناسبی خواهد بود.

فوم و متریال محصولات خانه رادز چیست ؟

به طور کلی فوم هایی با ضخامت 2 میل جهت زیرسازی پارکت ها استفاده میشود. خانه رادز از بهترین و با کیفیت ترین فوم های موجود در ایران جهت نصب محصولات خود بهره میبرد
در خصوص محیط هایی با خاک مرطوب و نزدیک به دریا (مانند مناطق شمالی و جنوبی کشور)می توان از فوم های فویل دار استفاده کرد ، این دسته از فوم ها از نفوذ آب به زیر پارکت جلوگیری می ‌کنند.  رطوبت هوا نیز با توجه به روکش رویی به سطح  پارکت ها نفوذ پیدا نمی کند.بنابراین در کل می توان گفت که رطوبت برای محصولات رادز مشکلی ایجاد نمی کند.

نصب پارکت های خانه رادز چسبی ست یا غیر چسبی؟

با مراجعه به فروشگاه درخصوص نحوه نصب محصولات متنوع پارکت رادز به شما توضیح داده خواهد شد
محدوده قیمتی محصولات ما از 170 هزار تومان به بالاست و هزینه نصب از 15 هزار تومان به بالا محاسبه خواهد شد